Prenses Kate Uzun Zaman Sonra İlk Kez Görüntülendi!

Galler Prensesi Kate Middleton, ocak ayında geçirdiği karın ameliyatının ardından ilk kez eşi Prens William ile birlikte görüntülendi. The Sun gazetesinin haberine göre, çift bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra bölgedeki bir kişi tarafından videoya çekildi.

Videoda Prenses Kate ve Prens William’ın gündelik kıyafetler içerisinde yan yana yürürken mutlu bir şekilde gülümsedikleri görülüyor. Görüntüler, Prenses’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve günlük hayatına geri döndüğünü gösteriyor.

AMELİYAT SONRASI SPEKÜLASYONLAR

Prenses Kate, ocak ayındaki karın ameliyatından sonra bir süre halkın karşısına çıkmamıştı. Bu durum, Prens ve Prenses’in boşandığı ve Prenses’in sağlık durumunun açıklanandan daha kötü olduğu gibi spekülasyonlara yol açmıştı.

THE SUN’IN HABERİ

The Sun gazetesi, 17 Mart 2024 Pazar günü yaptığı haberde Prenses Kate’in ameliyattan sonra ilk kez halka açık bir şekilde görüntülendiğini duyurdu. Haberde, çiftin bir mağazaya uğradığı ve sabah saatlerinde çocukları George, Charlotte ve Louis’in spor yapmalarını izlediği belirtildi.

FOTOĞRAF TARTIŞMASI

Prenses Kate, geçen haftalarda Anneler Günü dolayısıyla sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta fotoşop kullanıldığı iddiasıyla büyük tepki çekmişti.

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Galler Prensesi, Kensington Sarayı’nın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla ilgilendiğini ve fotoğrafın üzerinde denemeler yaptığını belirtti. Prenses Kate, “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de deneysel fotoğraf düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız fotoğrafın sebep olduğu karışıklık için özür dilerim. Umarım herkes çok mutlu bir Anneler Günü geçirmiştir” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x